![Ευχές 2019](https://domescorfu.gr/wp-content/uploads/2019/01/IMG_7677.jpg)
Ευχές 2019
Η διεύθυνση, το προσωπικό και οι εθελοντές των Κοινωνικών Δομών Παροχής Βασικών Αγαθών Κοινωνικά Παντοπωλεία και Παροχή Συσσιτίου του Δήμου Κέρκυρας σας εύχονται Καλή Χρονιά με υγεία, αγάπη και αλληλεγγύη στις καρδιές όλων.
Η διεύθυνση, το προσωπικό και οι εθελοντές των Κοινωνικών Δομών Παροχής Βασικών Αγαθών Κοινωνικά Παντοπωλεία και Παροχή Συσσιτίου του Δήμου Κέρκυρας σας εύχονται Καλή Χρονιά με υγεία, αγάπη και αλληλεγγύη στις καρδιές όλων.